Cervelo to kanadyjski producent zaawansowanych technologicznie rowerów dla najbardziej wymagających miłośników sportu amatorskiego i zawodowego. Firma tworzy profesjonalny sprzęt, wykorzystywany przez zawodników w kolarskim peletonie, do jazdy na czas oraz w triatlonie.

Niekwestionowaną gwiazdą kolekcji jest triathlonowy model P5, z którego korzystają najbardziej utytułowani zawodnicy. Dzięki opływowej i lekkiej ramie zminimalizowano opory powietrza, a jej wysoka sztywność osiągnięta z pomocą włókien z których jest zbudowana, pozwala na efektywną jazdę w każdych warunkach. Aby to osiągnąć Cervelo P 5 został opracowany przy użyciu najnowszego oprogramowania wykorzystywanego także w Formule 1 a testowany był w tunelu aerodynamicznym dla uzyskania jak najlepszego współczynnika CX.

Trzeba tutaj wspomnieć że jest to marka na rowerach której startuje największa grupa sportowców podczas najbardziej prestiżowych zawodów triathlonowych na świecie (słynne zawody Ironman, czy mistrzostwa świata w Triathlonie na Hawajach). Po za tym od wielu lat rowery Cervelo które są na wyposażeniu kolarzy z teamu Garmin Sharp możemy oglądać podczas największych wyścigów kolarskich na świecie: Giro d'Italiana, Tour de France, Mistrzostwa Świata w kolarstwie szosowym. Od stycznia 2014 roku Cervelo wzbogaciło naszą ofertę ku uciesze wielu entuzjastów tej marki.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Więcej

Cervelo 

W tej kategorii nie ma produktów.